X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
produkty v akci
902,00 Kč
631,40 Kč
11 990,00 Kč
11 390,50 Kč
32,00 Kč
24,00 Kč
877,00 Kč
438,50 Kč
nejnovější produkty
Balení 10 kusů
Balení 10 kusů
Balení 10 kusů
Balení 10 kusů
Rychlý kontakt

Zásady zpracování osobních údajů

Zásady zpracování osobních údajů

Správce: Jitka Bernklauová, Šumavská 111/II, 389 01 Vodňany

 

 1. Ochrana soukromí a osobních údajů je pro nás prvořadou povinností. S osobními údaji nakládáme výhradně v souladu s platnou legislativou.
 2. Osobní údaje našich zákazníků či obchodních partnerů zpracováváme v rozsahu, který je nezbytný pro poskytnutí dané služby, kterou si s námi sjednávají.
 3. Osobní údaje, které u nás zpracováváme:
  • Identifikační údaje – jméno, příjmení, titul, rodné číslo nebo datum narození, adresa trvalého pobytu, číslo průkazu totožnosti (občanského průkazu, číslo pasu nebo jiného obdobného dokumentu), podpis – u fyzické osoby podnikatele také daňové identifikační číslo a IČ.
  • Kontaktní údaje – především kontaktní adresa, číslo telefonu, e-mailová adresa a další podobné informace.
  • Údaje o bonitě (schopnosti splácet) a důvěryhodnosti – osobní údaje, které jsou pro nás potřebné k tomu, abychom mohli obchod uskutečnit bez nepřiměřených právních a věcných rizik.
  • Údaje o využívání služeb – údaje o tom, jaké služby naši zákazníci využívají a jaké zboží kupují.
 4. Osobní údaje uchováváme pouze po nezbytně nutnou dobu a archivujeme dle zákonných lhůt, které nám ukládají právní předpisy. Dobu uložení osobních údajů pravidelně kontrolujeme a údaje nedržíme déle, než jsme oprávněni. Po ztrátě zákonného důvodu provádíme výmaz příslušných osobních údajů. Osobní údaje jsou uloženy na zabezpečených serverech, případně v uzamykatelných skříních.
 5. Údaje, které jsme získali od našich zákazníků či obchodních partnerů, zpracováváme a uchováváme v rámci společnosti: Jitka Bernklauová. Za účelem plnění smlouvy můžeme předat osobní údaje prověřeným spolupracovníkům a dodavatelům, kterými jsou téměř výhradně přepravní či bankovní společnosti (Česká pošta, PPL, Geiss…).
 6. V případě, že náš zákazník či obchodní partner využije svého práva na přístup k osobním údajům, opravu osobních údajů, výmaz osobních údajů, omezení zpracování osobních údajů, právo na přenositelnost osobních údajů, případně vznese námitku proti zpracování osobních údajů, vyjdeme mu vstříc a jeho žádost vyřídíme podle platných právních předpisů při dodržení povinností, které nám ukládá legislativa (hlavně předpisy týkající se účetnictví).
 7. Jak osobní údaje zpracovávat, uchovávat a chránit, byli všichni naši zaměstnanci poučeni.
 8. Dozorový orgán, který v České republice řeší otázky spojené s ochranou osobních údajů, je:

Úřad pro ochranu osobních údajů

Pplk. Sochora 27

170 00 Praha 7

telefon: +420 234 665 111